Магазин RIDE Bike Shop - логотип

(093) 843-7733  Продаж електроскутерів

(098) 228-3773  Запчастини, сервіс, гарантія

 

Магазин RIDE (RIDE Bike Shop) - спеціалізований магазин у Києві, де можна купити електричні скутери форм-фактору CityCoco, аксесуари та запчастини до них. Починаючи з 2020 року, ми не просто продаємо китайські електробайки, а й виробляємо власні моделі на території України. 

Додатково ми надаємо послугу гарантійного обслуговування та ремонту електроскутерів CityCoco будь-якої складності.

Наша місія - розвиток персонального електротранспорту і поліпшення екологічної ситуації в нашій країні.

Ми - команда молодих, цілеспрямованих і відданих справі людей, які прагнуть задовольнити запити найвимогливіших покупців.

Якщо ви знаходитесь в іншому місті, це не проблема, ми можемо доставити поштою електроскутер в будь-яку частину України. Також, є кілька магазинів і в інших містах, які продають і обслуговують наші електробайкі, докладніше в контактах.

Якщо ви хочете отримати максимум інформації про електробайки CityCoco, їх переваги та недоліки, отримати рекомендації по експлуатації, дізнатися історію походження даного транспорту і т.д, рекомендуємо почитати наш блог, де ми детально ділимося усією цією інформацією.

 

Великою перевагою нашої компанії є безкоштовний тест-драйв. Перш ніж купити електробайк CityCoco, у вас буде можливість проїхатись на кожній з моделей.

Перед приїздом на тест-драйв, наберіть, будь-ласка, заздалегідь (хоча б за годину) для запису і запобігання черги!

Для проходження тест-драйву з собою потрібно мати документ, що посвідчує особу та вік. При потужності двигуна до 2500W застава не потрібна. Тест-драйв проводиться на закритій території біля магазину.

При потужності двигуна більш ніж 2500W потрібна застава, і тест-драйв проводиться на дорогах загального користування. Щоб уникнути черги на тест-драйв, будь ласка, повідомте про свій прихід заздалегідь.

 

 

Якщо ви хочете покататися на електробайках типу CityCoco більш тривалий час, то у вас є можливість скористатися прокатом у наших партнерів, і приємно провести час катаючись на CityCoco по найкрасивішим територіям багатьох міст України. 

Повідомте в пункті прокату, що контакти знайшли на сайті магазина RIDE і ви отримаєте знижку в розмірі 10% від ціни. А якщо після прокату захочете купити у нас електробайк CityCoco, ми повернемо вам гроші за 2 години оренди!

Акція!

У зв'язку із закінченням сезону на всі електробайки діє знижка в розмірі 10% від ціни до кінця лютого 2021. Курс долара буде рости, тому зараз найбільш вигідно вкласти ваші гривні. В добавок, ми готові розширити гарантію для тих, хто купує восени. Наприклад, купуючи в жовтні 2020 року, гарантія буде до кінця лютого 2022.

Популярні товари

Скутер для тих, кому мало просто проїжджати по бездоріжжю, кому при цьому потрібен ще і максимальний функціонал та солідний зовнішній вигляд.
Практичний, функціональний електроскутер з швидкознімною батареєю.