(093) 843-7733  Продаж електроскутерів

(098) 228-3773  Запчастини, сервіс, гарантія

 

Доставка

  • Магазин з електробайками знаходиться в Києві. Є можливість забрати товар самовивозом. У деяких містах є магазини, які продають та ремонтують наші електробайки, їх контакти можна переглянути за посиланням.
  • В інші міста відправка Новою поштою, можлива оплата при отриманні, але всі поштові витрати покупець оплачує заздалегідь (вноситься завдаток в розмірі вартості доставки).
  • Доставка в інші країни також можлива. Орієнтовна вартість доставки в країни Європи від 450$ до 750$ в залежності від дальності. Враховуйте, що при отриманні можливо вам доведеться оплатити ще податок (залежить від законодавства вашої країни, в середньому 250$). Є значно дешевший варіант - ми відправляємо електроскутер до нашого кордону поштою, і ви перевозите своїм ходом його через кордон, в такому випадку ви не платите ніяких доставок та податків.

Оплата

  • Оплата готівкою в нашому магазині RIDE BIKE SHOP.
  • Є безготівковий розрахунок.
  • Також є можливість купити будь-який електробайк в оплачуючи його частинами до 24 місяців від монобанку.

Але при виборі програми оплати частинами є кредитна комісія, % від вартості товару, який залежить від терміну виплати. Введіть суму товару, і калькулятор вам автоматично розрахує вартість з урахуванням кредитної комісії.

Калькулятор

місяців
3 платежів

гривень

Сума: 10000

Акція!

До кінця лютого 2022 року на всі електробайки діє знижка в розмірі -10% від ціни. Щоб ви не відкладали покупку на кінець зими, а був сенс купувати електробайк та їздити зараз, ми даємо вам розширену гарантію. Не залежно від того, коли ви купите електроскутер - у вересні 2021 або лютому 2022, гарантія буде до кінця лютого 2023.

Популярні товари

Самий потужний CityCoco в світі з самими якісними брендовими електричними компонентами.
Універсальний електромопед з можливістю їзди по бездоріжжю, хорошим функціоналом і доступною ціною.