Магазин RIDE Bike Shop - логотип

(093) 843-7733  Продаж електроскутерів

(098) 228-3773  Запчастини, сервіс, гарантія

 

Доставка

  • Магазин з електробайками знаходиться в Києві. Є можливість забрати товар самовивозом. У деяких містах є магазини, які продають та ремонтують наші електробайки, їх контакти можна переглянути за посиланням.
  • В інші міста можлива відправка Новою поштою або Інтаймом та іншими подібними перевізниками, можлива оплата при отриманні, але всі поштові витрати покупець оплачує заздалегідь (вноситься завдаток в розмірі вартості доставки).
  • Доставка в інші країни також можлива. Орієнтовна вартість доставки в країни Європи від 450$ до 750$ в залежності від дальності. Враховуйте, що при отриманні можливо вам доведеться оплатити ще податок (залежить від законодавства вашої країни, в середньому 250$). Є значно дешевший варіант - ми відправляємо електроскутер до нашого кордону поштою, і ви перевозите своїм ходом його через кордон, в такому випадку ви не платите ніяких доставок та податків.

Оплата

  • Приймаємо оплату готівкою в нашому магазині RIDE або шляхом переказу на картку Приватбанку.
  • Є безготівковий розрахунок.
  • Також є можливість придбати будь-який товар в розстрочку.

 

 

На мапі Києва

 

 

Акція!

У зв'язку із закінченням сезону на всі електробайки діє знижка в розмірі 10% від ціни до кінця лютого 2021. Курс долара буде рости, тому зараз найбільш вигідно вкласти ваші гривні. В добавок, ми готові розширити гарантію для тих, хто купує восени. Наприклад, купуючи в жовтні 2020 року, гарантія буде до кінця лютого 2022.

Популярні товари

Самий потужний CityCoco в світі з самими якісними брендовими електричними компонентами.
Скутер для тих, кому мало просто проїжджати по бездоріжжю, кому при цьому потрібен ще і максимальний функціонал та солідний зовнішній вигляд.