(093) 843-7733  Продаж електроскутерів

(098) 228-3773  Запчастини, сервіс, гарантія

 

Скутеры - изображение

Деякі відвідувачі нашого магазину, вперше побачивши електроскутери типу CityCoco і дізнавшись їх ціну, відразу обурюються: «Навіщо мені платити 800$ і більше, коли бензиновий б/в скутер з двигуном 50 куб. см. коштує від 300$?». Ми намагаємося пояснити нашим клієнтам, що купуючи будь-який бензиновий скутер і користуючись ним кілька років, вони значно переплатять.

У цьому блозі ми наведемо розрахунки за витратами на бензиновий і електроскутер протягом декількох років експлуатації.

Економія на паливі

Мінімальну витрату 2 літрів палива на 100 км можна отримати тільки на нових брендових скутерах типу Honda Dio в режимі їзди без розгонів та гальмувань на швидкості 30 км/год. Витрата по місту буде мінімум 3 літри, якщо їздити спокійно і мотор в хорошому стані. У випадку їзди в холодну пору доби, поїздки на короткі дистанції, поїздки з другим пасажиром, витрата зростає до 4 л на 100 км. Тобто кожні 100 км шляху будуть обходитися мінімум в 4$.

Якщо середній пробіг становить 15 км на день, то за рік це буде близько 5500 км, а за 3 роки - 16500 км. Це умовний розрахунок, в якому ми не враховуємо зимовий період. При такому пробігу тільки на паливо ви витратите 660$. Вам дуже пощастить, якщо не доведеться ремонтувати двигун, не кажучи про інші поломки.

У випадку з електроскутером витрати не електрику просто мізерні, на одну зарядку 60 В 20 Аг акумулятора витрачається менше ніж 1,5 кВт електроенергії. Навіть при найвищому тарифі елеткроенергії і при максимально швидкій, агресивній їзді ви витрачатимете близько 0,25$ на 100 км. Це 41$ за 3 роки при пробігу 16500 км. Реально при спокійній їзді і звичайному домашньому тарифі електроенергії за цей період витрати будуть 15-20$.

Економія на паливі складе приблизно 600$.

Економія на запчастинах

У електроскутера практично немає елементів, що труться, навіть у самому моторі. При стандартних умовах експлуатації зношуються тільки гальмівні колодки, диски і підшипники.

Навіть не рахуючи витрати на обслуговування і заміну запчастин, враховуючи вартість бензинового б/в скутера біля 300$, ви могли б за зекономлені гроші купити НОВИЙ електроскутер замість б/в бензинового мопеда. Якщо ж пробіг у два рази більше, то за три роки ви витратите на бензин і обслуговування більше грошей, ніж коштують потужні і функціональні CityCoco.

Наші клієнти часто говорять: «В електроскутері потрібно міняти акумулятор». Так, звичайно потрібно. Але:

1) Найдешевша батарея на 60 В 12 Аг забезпечує мінімум 15000 км пробігу. Це в умовах агресивної їзди зі швидкими прискореннями, з одним або навіть двома пасажирами та іншими додатковими навантаженнями. При щадній експлуатації пробіг становитиме до 40 тис. км. Для більш ємних батарей, наприклад 20 Аг, яка коштує трохи дорожче, пробіг зростає пропорційно ємності.

2) 12 Аг батарея коштує не дорожче нового двигуна на бензиновий скутер. Звичайно ж, набагато простіше поміняти батарею на електроскутері, ніж робити капіталку або міняти двигун на бензиновому мопеді.

3) Бензиновий двигун легко може бути перегрітий і зіпсований від високих обертів, їзди в натяг та інших чинників, які не настільки страшні електродвигуну, при умові встановленого захисту від перегріву.

4) Електроскутер може гальмувати електродвигуном, це не тільки економить колодки а й заряджає акумулятор в процесі їзди. І якщо у вас відмовлять механічні гальма, ви зможете зупинитися за допомогою рекуперативного гальмування. Якщо в бензиновому скутері у вас відмовлять гальма, то ви в безвихідній ситуації, так як більше ніяких варіантів гальмування немає.

Для порівняння ми взяли бензинові скутери з об'ємом 50 куб. см. і потужністю 5-7 к.с. Звичайно ж, електроскутери з моторами 800 - 1000 Вт не складуть їм конкуренцію за швидкістю, але вже доступні версії електробайків CityCoco з мотором 3000 Вт, які залишать їх позаду як і по максимальній швидкості так і по динаміці розгону.

Крім цього електроскутери типу CityCoco мають ще цілий список переваг над бензиновими скутерами завдяки своєму форм-фактору.

Також варто нагадати, що електроскутер не потребує наявності посвідчення водія, на відміну від бензинового скутера!

Коментарі  

-5 # Гость 10.06.2018, 20:24
И где теперь скутеры? Убили рынок скутеров! Много ли денег заработали?
Продолжайте в том же духе.
Відповісти | Скарга
+9 # ecoride 10.06.2018, 20:39
А мы и не ставим деньги на первое место, и делаем этот вид электротранспорта максимально доступным для всех людей.
Відповісти | Скарга
-2 # Stanislav 22.02.2019, 15:16
полный бред расход топлива составляет на обычном скутере 3л, покупали матери жены четыре года назад, замены по минимуму, а теперь електро, батареи каждая 1500, срок годности, как повезет, хотя пишут на 450 и плюс минус зарядов, езда зимой расход уменьшается, если в условиях села заряд и л только от розетки, ремонт не найдешь, а если есть то дороже 1.5:2 раза так что ваша статья рассчитана на лоха и не забываем о стоимости 250& мотороллер можно приобрести, а електро мин 800 у е
Відповісти | Скарга
+4 # Олег 10.03.2019, 23:00
Добрый день. Относительно стоимости затрат на топливо 50 кубового скутера, не стоит забывать, что двухтактному двигателю ещё нужно масло для работы. Это тоже прибавка к расходам на топливо. У меня есть большой опыт эксплуатации мото техники: начиная от 50 кубовых скутеров и заканчивая туристами типа КТМ 950, хочу отметить, что электрические скутеры достаточно хорошая альтернатива малокубатурной мото технике. У электроскутера намного!!!!! меньше узлов требующих обслуживания. Я бы сказал, что по сравнению с бензиновым скутером их практически нет. Безусловно есть один очень важный момент при использовании электротранспорта, это правильная эксплуатация батареи... и это все! Не забывайте ещё и о том, что электроскутеры с моторами до 3 кВт не требуют регистрации.
Відповісти | Скарга
0 # Степан Віталійович 02.06.2022, 16:34
А яка ціна буде на акумулятори 72в 40А/год. Акумулятори літієві
Відповісти | Скарга
0 # RIDE BIKE SHOP 04.06.2022, 22:11
Так, літієві. Актуальну ціну такої збірки можна уточнити у відділі сервісу та продажу запчастин 098 228 37 73
Відповісти | Скарга