Магазин RIDE Bike Shop - логотип

(093) 843-7733  Продаж електроскутерів

(098) 228-3773  Запчастини, сервіс, гарантія

 

CityCoco Sport

При відвідуванні нашого магазину багато хто питає: а в чому різниця між електробайком та велосипедом з мотор-колесом? Принцип же однаковий!

Принцип роботи, дійсно, той же самий, але все ж ми вирішили максимально виділити відмінності.

1. Безпека

Найголовніший аргумент на користь електробайка - це безпека. Потужна рама, яка не надто мнеться при ДТП, вільна посадка, що знижує ризик травмуватися при падінні або бічному ударі. У разі удару збоку удар на себе візьме бокова частина рами, а не ноги. На велосипеді ж у вас між ніг рама, і ймовірність отримати травму в цьому випадку набагато більша.

2. Широкі колеса

Широкі колеса дають цілу низку переваг:

  • Зручність та простота в керуванні. Електробайк дуже стійкий на дорозі. У нас були клієнти, які не вміють їздити на велосипеді, але впродовж п'яти хвилин вони змогли поїхати на електробайку.
  • Відмінне зчеплення з дорогою - завдяки широкій гумі, низькому центру тяжіння і відносно великій вазі електроскутера. У суху погоду гальмівний шлях при швидкості 40 км/год становить кілька метрів. Навіть в мокру погоду байк розганяється без пробуксовки і гальмівний шлях невеликий.
  • Хороша прохідність по бездоріжжю навіть на стандартних шосейних покришках в таких місцях, де не проїде не те що велосипед, а й неповнопривідний автомобіль.

 

 

3. Відмінна тяга

Електроскутер з мотором 1000 Вт не розженеться до 60 км/год, як це зробить електровелосипед, для цього потрібно вибирати конфігурацію з двигуном потужністю від 2000 Вт, але зате в обох випадках витягне практично на будь-яку гірку і поїде по піску.

Звичайно, можна було б його налаштувати на ще більшу швидкість, але електроскутери типу CityCoco - це преміум транспорт, зроблений для зручності, щоб вам не доводилося допомагати йому рушати ногами, і ви спокійно могли заїхати на круту гору або посадити собі другого пасажира на задньому сидінні.

 

 

4. Простота конструкції

У дешевих електровелосипедів стоїть редукторне мотор-колесо і сам редуктор має певний ресурс. У потужних і дорогих велосипедних мотор-коліс такий же прямий привід, як і у електроскутерів CityCoco, але в будь-якому випадку, як і в будь-якому велосипеді, якщо ви будете крутити педалі, то з часом потрібно змащувати і міняти ланцюг, зірочки та інші елементи, що труться.

Крім того, електровелосипед з ємним акумулятором і потужним двигуном буде важити приблизно так само, як і електробайк CityCoco, тому ви не отримаєте додаткових труднощів в процесі його транспортування або при необхідності зберігати в квартирі.

Електроскутер CityCoco майже не має елементів, що труться, не враховуючи розхідники - гальмівні колодки та підшипники, яких вистачає дуже надовго, і ви легко зможете купити та поміняти їх в нашому магазині RIDE Bike Shop.

5. Платформа для ніг

На величезній платформі для ніг електроскутера можна возити все, що завгодно - навіть мішки з картоплею або запасні акумулятори.

loaded citycoco

6. Престижний зовнішній вигляд

Ви будете оточені увагою, проїжджаючи на стильному, сучасному і модному виді персонального транспорту.

Слід звернути увагу, що незважаючи на свій солідний вигляд, електробайк потужністю до 4000 Вт прирівнюється до звичайного велосипеда, не вимагає реєстрації в ДАІ і наявності водійського посвідчення (до 3000 Вт)

Pin It

Акція!

У зв'язку із закінченням сезону на всі електробайки діє знижка в розмірі 10% від ціни до кінця лютого 2021. Курс долара буде рости, тому зараз найбільш вигідно вкласти ваші гривні. В добавок, ми готові розширити гарантію для тих, хто купує восени. Наприклад, купуючи в жовтні 2020 року, гарантія буде до кінця лютого 2022.

Популярні товари

Скутер для тих, кому мало просто проїжджати по бездоріжжю, кому при цьому потрібен ще і максимальний функціонал та солідний зовнішній вигляд.
Самий потужний CityCoco в світі з самими якісними брендовими електричними компонентами.