(093) 843-7733  Продаж електроскутерів

(098) 228-3773  Запчастини, сервіс, гарантія

 

CityCoco Sport

При відвідуванні нашого магазину багато хто питає: а в чому різниця між електробайком CityCoco та велосипедом з мотор-колесом? Принцип же однаковий!

Принцип роботи, дійсно, той же самий, але все ж ми вирішили максимально виділити відмінності.

1. Безпека

Найголовніший аргумент на користь електробайка - це безпека. Потужна рама, яка не надто мнеться при ДТП, вільна посадка, що знижує ризик травмуватися при падінні або бічному ударі. У разі удару збоку удар на себе візьме бокова частина рами, а не ноги. На велосипеді у вас між ногами рама, і ймовірність отримати травму в цьому випадку набагато більша.

Також на електроскутер значно зручніше сідати, не потрібно перекидати ноги через раму. І сама посадка як на табуретці - ви сидите з абсолютно рівною спиною. На більшості велосипедів спина у вас в нахилі що може призводити до втоми та болів в спині в разі тривалої їзди.

2. Широкі колеса

Широкі колеса дають цілу низку переваг:

  • Зручність та простота в керуванні. Електробайк дуже стійкий на дорозі. У нас були клієнти, які не вміють їздити на велосипеді, але впродовж п'яти хвилин вони змогли поїхати на електробайку.
  • Відмінне зчеплення з дорогою - завдяки широкій гумі, низькому центру тяжіння і відносно великій вазі електроскутера. У суху погоду гальмівний шлях при швидкості 40 км/год становить кілька метрів. Навіть в мокру погоду байк розганяється без пробуксовки і гальмівний шлях невеликий.
  • Хороша прохідність по бездоріжжю навіть на стандартних шосейних покришках в таких місцях, де не проїде не те що велосипед, а й неповнопривідний автомобіль.
  • Широке колесо краще проходить вузькі ями, тобто зростає комфорт їзди.

3. Відмінна тяга

Електроскутер з мотором 1000 Вт не розженеться до 60 км/год, як це зробить електровелосипед, для цього потрібно вибирати конфігурацію з двигуном потужністю від 2000 Вт, але зате в обох випадках витягне практично на будь-яку гірку і поїде по піску.

Звичайно, можна було б його налаштувати на ще більшу швидкість, але електроскутери типу CityCoco - це преміум транспорт, зроблений для зручності, щоб вам не доводилося допомагати йому рушати ногами, і ви спокійно могли заїхати на круту гору або посадити собі другого та навіть третього пасажира на задньому сидінні. На велосипедах в більшості випадків немає можливості посадити другого пасажира, а якщо і є то з обмеженнями.

4. Простота конструкції

У дешевих електровелосипедів стоїть редукторне мотор-колесо і сам редуктор має певний ресурс. У потужних і дорогих велосипедних мотор-коліс такий же прямий привід, як і у електроскутерів CityCoco, але в будь-якому випадку, як і в будь-якому велосипеді, якщо ви будете крутити педалі, то з часом потрібно змащувати і міняти ланцюг, зірочки та інші елементи, що труться.

Крім того, електровелосипед з ємним акумулятором і потужним двигуном буде важити приблизно так само, як і електробайк CityCoco, тому ви не отримаєте додаткових труднощів в процесі його транспортування або при необхідності зберігати в квартирі.

Електроскутер CityCoco майже не має елементів, що труться, не враховуючи розхідники - гальмівні колодки та підшипники, яких вистачає дуже надовго, і ви легко зможете купити та поміняти їх в нашому магазині RIDE Bike Shop.

5. Вартість

Вартість електровелосипеда вище тому, що крім рами і аналогічних електричних комплектуючих він має ланцюг, зірочки, перемикачі передач та інше. Крім того, якщо ви таки збираєтеся крутити педалі на електровелосипед, слід враховувати що це буде не так просто як на звичайному велосипеді. Електрична начинка (мотор, акумулятор) додадуть йому пристойно ваги, а мотор-колесо створить опір руху. Щоб ви приблизно розуміли що таке крутити педалі на електровелосипеді, посадіть на звичайний велосипед другого пасажира та спробуйте рушити.

6. Платформа для ніг

На величезній платформі для ніг електроскутера можна возити все, що завгодно - навіть мішки з картоплею або запасні акумулятори.

loaded citycoco

Але будьте обережні! Якщо ви зайдете на найбільшу китайську торгову площадку Alibaba, то переконаєтеся, що форм-фактор CityCoco став настільки популярний, що недобросовісні продавці з метою збільшення переглядів своїх товарів часто називають так будь-який електротранспорт. І абсолютно всі продавці називають так новий форм-фактор електричних скутерів, які зовні схожі на бензинові чоппери. Такі електроскутери немають нічого спільного з форм-фактором Сітікоко і відповідно всі вищеописані переваги для них не актуальні! Певний період часу ми завозили для продажу показані нижче електроскутери як альтернатива CityCoco, але перестали, оскільки через наявність перегородки між ногами наші клієнти значно частіше травмувались. Якщо ви всеодно хочете саме такий електроскутер, ми можемо привезти для вас під замовлення.

QROAD Yellow 1x12

Слід звернути увагу, що незважаючи на свій солідний вигляд, електробайк потужністю до 4000 Вт прирівнюється до звичайного велосипеда, не вимагає реєстрації в ДАІ і наявності водійського посвідчення (до 3000 Вт)