Будьте з нами:

        

Питання і відповіді - зображення

Друга частина блогу під назвою «Будьте обережні при покупці електроскутера! Скільки повинен проїжджати CityCoco?»

У попередньому блозі ми розповідали про вплив акумулятора на запас ходу. Акумулятор є найдорожчою частиною електроскутера. Другим за вартістю йде двигун. Від нього залежить не тільки максимальна швидкість і тяга електроскутера, але і запас ходу. Двигун може неефективно витрачати енергію в разі, якщо має низький ККД. ККД неякісних китайських електродвигунів може бути на 20-30% нижче, відповідно, приблизно на стільки ж буде знижений і запас ходу. У цій статті ми постараємося допомогти розібратися в електродвигунах, встановлених в CityCoco, щоб ви уникли купівлі електроскутера з неякісним електродвигуном, а також відповімо на найбільш поширені питання:

Дорога - зображення

Більшість нарікань в роботі електроскутерів типу CityCoco буває на запас ходу, який іноді значно відрізняється в меншу сторону від заявленого.

Це не стосується нашого магазину.

Ми вирішили написати цей блог з надією знизити ймовірність невдалої покупки. Для цього ми розповімо, як не купити електроскутер з поганими запчастинами, і допоможемо діагностувати причину проблеми і усунути її в тому випадку, якщо вам попався такий апарат.

Найбільшим джерелом проблем є літієво-іонний акумулятор, до того ж, це найдорожча частина електроскутера. Двигун на другому місці по вартості і впливу на запас ходу. Про двигуни ми детально написали в цій статті.

Скарги власників CityCoco з неякісними акумуляторами, в основному, зводяться до наступних:

Практично всі покупці ставлять питання про термін служби і екcплуатації електроскутерів CityCoco. У зв'язку з цим, починаючи з 2018 року до кожного нашого електроскутера буде додаватися інструкція з експлуатації з детальними рекомендаціями для продовження його терміну служби. Для тих, хто купив у нас електроскутер раніше, або для тих, хто купив/купить його в іншому місці, ми спеціально написали цей блог, щоб відповісти на найбільш поширені питання:

Скутеры - изображение

Деякі відвідувачі нашого магазину, вперше побачивши електроскутери типу CityCoco і дізнавшись їх ціну, відразу обурюються: «Навіщо мені платити 800$ і більше, коли бензиновий б/в скутер з двигуном 50 кубиків коштує від 300$?». Ми намагаємося пояснити нашим клієнтам, що купуючи будь-який бензиновий скутер і користуючись ним кілька років, вони значно переплатять.

CityCoco Sport

При відвідуванні нашого магазину багато хто питає: а в чому різниця між електробайком та велосипедом з мотор-колесом? Принцип же однаковий!

Принцип роботи, дійсно, той же самий, але все ж ми вирішили максимально виділити відмінності.

blog 01 pic 01

Вперше такий дизайн з'явився ще в 2013 році, коли німецькі інженери розробили електричний скутер під назвою Scrooser. Він був зроблений з алюмінію і важив усього 28 кг, але при цьому не дуже радував іншими характеристиками - максимальна швидкість усього 25 км/год, запас ходу 35 км, і, маючи одне сидіння, він був розрахований на 125 кг навантаження. На офіційному сайті ціни на нього зараз починаються від 3700 євро!

Це оригінальний європейський скутер, але китайці не розгубилися і зробили свої копії. SEEV / CITYCOCO / WOQU / BX - це заводи, які організували виробництво копій на оригінальний Scrooser. При цьому всі електричні запчастини беруться з одного заводу і все, чим відрізняються зазначені бренди - це якість зварювання рами, фарбування.

Популярні товари

Передній, задній амортизатори. Найкращий варіант для бездоріжжя на сьогоднішній день.
Найпрестижніший, зручний, функціональний і якісний електробайк на сьогодні. При цьому має потужний двигун, та великий запас ходу.