Будьте з нами:

        

RIDE Bike Shop

Магазин RIDE (RIDE Bike Shop) - спеціалізований магазин, що торгує електроскутерами (електробайками) CityCoco. CityCoco - це зручні, надійні, економічні та екологічні електроскутери за розумною ціною. У нас можна купити різні моделі CityCoco, а також аксесуари та запчастини до них. Наш магазин розташований в Києві і є представництва в Одесі та Дніпрі, але ми приймаємо замовлення по всій Україні і забезпечуємо доставку в будь-який регіон країни. Більше моделей CityCoco - в Розділі «Байки».

Відгуків: 0
20553 грн
Задній амортизатор газовий, кліренс 20 см! Найкращий варіант для бездоріжжя на сьогоднішній день. Знижка за попереднім замовленням!
Відгуків: 13
31094 грн
Найпрестижніший, зручний, функціональний і якісний електробайк на сьогодні. При цьому має потужний двигун, та великий запас ходу.
Відгуків: 0
14999 грн
Електроскутер CityCoco Classic - бюджетна версія з мінімальними функціями і найбільш доступною ціною.
Відгуків: 0
29513 грн
Модель з рекордним запасом хода до 230км завдяки можливості встановлення двох знімних батарей. Макс. потужність двигуна до 2400Вт.
Відгуків: 0
28458 грн
Скутер для тих, кому мало просто проїжджати по бездоріжжю, кому при цьому потрібна ще і висока швидкість. Перед вами суміш Ride і Sport.
Відгуків: 0
27141 грн
Новинка 2018 року - практичний, функціональний електроскутер з швидкознімною батареєю.
Copyright www.webdesigner-profi.de MAXXmarketing GmbH